Final Soccer VR

Pro fanoušky fotbalu máme fotbalový simulátor, ve kterém se ujmete role brankáře. Na výběr budete mít ze tří herních modů: Simulator mod , Aracade mod a Vive vs mobile.

Simulator mod je nejvíce realistický herní mod v této hře. Animace postav byly vytvořeny snímáním reálných profesionálních hráčů fotbalu. V tomto modu máte na výběr mezi rychlou hrou a nebo 150 úrovněmi, kde si zahrajete proti nejlepším fotbalovým týmům světa.

V arcade modu zjistíte, že dělat brankáře může být i dost velká zábava. Vaším cílem je zde chytit míč a následně ho hodit na terč, aby si jste si aktivovali vylepšení jako třeba zpomalení času, zvětšení rukavic, obří rukavice, balonové míče atd. Ty to vylepšení jsou vyvážené zrychlujícím se tempem střelby míčů do branky a některé tyto vylepšení mohou být i negativní např. zmenšení fotbalového míče na tenisový míček. Stejně jako v simulator modu si zde můžete vybrat mezi rychlou hrou a nebo 150 různými úrovněmi.

Posledním zmíněným herním modem je mod pro více hráčů Vive vs mobile. Kde se jeden hráč ujme role brankáře ve virtuální realitě, kdežto druhý hráč si do ruky vezme mobil a přes mobilní aplikaci bude na prvního hráče střílet.