Fruit Ninja VR

Fruit ninja je známá hra z mobilních telefonů. Vaším úkolem je nasbírat co nejvíce bodů přesekáváním vystřelovaného ovoce ze země. K tomu vám budou pomáhat dvě katany, což znamená dvojnásobnou porci zábavy oproti mobilní verzi hry. Na výběr zde máte ze čtyř herních modu: classic mod , arcade mod, zen mode a survival mod. Jako bonus si můžete měnit vzhled své katany.

V classic modu vám ovoce nesmí spadnout na zem, při spadnutí ovoce na zem ztrácíte jeden ze tří životů, také se musíte vyhýbat přeseknutí bomby, které by rovněž způsobilo ztrátu života. Po ztrátě všech tří životu vaše hra končí.

V arcade modu jste omezeni pouze 1 minutou hraním. Na pádu ovoce na zem nezáleží. Opět tu jsou bomby, ale tentokrát vám jen zničí všechno ovoce, co je vzduchu, pokud ji přeseknete. Ke sbírání score vám také dopomůžou tři speciální banány – ledový banán, který zmrazí čas; žluto-fialový banán co vám zdvojnásobí score po omezený čas; žluto- červený banán, který zvýší počet vyskakujícího ovoce po omezený čas.

Zen mod je odpočinkový mod oproti ostatním herním modům, jelikož zde nejsou žádné životy, bomby ani banány. Jste pouze omezeni 90 sekundovým limitem.

Na závěr tu máme survival mod, kde na vás ovoce není vystřelováno ze země, ale je po vás stříleno z kanonu, který se před vámi pohybuje do různých směrů. Je to nejtěžší herní mod, protože přesekávat ovoce vystřelné z kanonu je dost těžké a ještě k tomu postupně přibývají další kanony.