Co si u nás můžete vyzkoušet?

Fallout 4 VR

Ponořte se do post-apokalyptického světa legendární hry nově ve virtuální realitě.

Doom VFR

Kdo by neznal klasickou střílečku Doom. Rychlá akce ve scifi prostředí.

The Gallery: Call of Starseed

Mysteriózní adventura s poutavou atmosférou a úžasným prostředím. Vyřešíte všechny nástrahy a hádanky?

theBlue

V The Blu máte jednoduchou herní náplň,kterou je pozorování podmořského světa kolem vás. K pozorování máte na výběr máte ze tří podmořských scén. Těmi jsou proplouvající velryba, migrace podmořských zvířat z korálového útesu a hluboký podmořský svět.

The Lab

The Lab nám ukazuje možnosti virtuální reality formou různých miniher. Do těchto miniher patří obrana hradu střelbou z luku, poznávání lidského těla, prohlídka reálných míst (např. Benátky), průzkum naší sluneční soustavy, střelba z velkého praku jako v Angry Birds a pár dalších.

Fruit Ninja VR

Fruit Ninja je známá hra z mobilních zařízení. Ve verzi pro virtuální realitu máte dva meče se kterými musíte sekat do ovoce, které je vystřelováno ze země.

QuiVR

QuiVR je hra zaměřená na lukostřelbu, kde bráníte hrad před útoky nepřátel. Oproti lukostřelbě v The Lab je tu více nepřátel+úrovní a možnost teleportace.

Locked in Vr

V locked in VR jste zamčeny místnosti a máte z ní uniknout pomocí vyřešení logických úkolů.

Nvidia Funhouse

V Nvidia Funhouse si můžete vyzkoušet různé karnevalové minihry jako bouchání palicí po krtkovi , lukostřelbu na pohyblivý terč, sekání do balonků dvěma meči atd.

Tilt Brush

Propusťte uzdu vaší kreativitě při 3D kreslení ve virtuální realitě. Hlavní výhodou je, že vaše obrazové plátno je celá místnost a máte k dispozici i další efekty jako oheň, světlo nebo vodu.

Waltz of the Wizard

Ve Waltz of the Wizard se ujmete role alchymisty a máte namíchat kouzelný lektvar. Zkusíte namíchat elixír lásky nebo něco jiného?

Surgeon Simulator VR: Meet The Medic

Ve hře Surgeon Simulator VR: Meet The Medic se ocitáte v roli chirurga na operačním sále a vaším cílem je úspěšně provést transplantaci srdce, což není vůbec snadné jak by si mohlo na první pohled zdát.

Serious Sam VR

Serious Sam je klasická střílečka, ve které máte na výběr z širokého arsenálu zbraní (např. motorová pila, brokovnice, rotační kulomet atd.). Úspěšným dokončení jednotlivých map získáváte další zbraně a vylepšení vašich schopností.

Emily wants to play

Emiyl wants to play je hororová hra, kde se ocitáte v domě ze kterého máte utéct a do cesty se vám připlete duch Emily.

Superhot VR

Střílečka SuperhotVR je podobná matrixu. Platí zde jednoduchě pravidlo pokud se nehýbete tak se zastaví čas a ve chvíli kdy se pohnete tak čas začne opět plynout. Díky této jednoduché herní mechanice je Superhto velice zajímavý a unikátní.

Vanishing Realams

Vanishing realams je jedna z mála RPG her pro virtuální realitu. Jako v RPG hrách na PC zde bojujte proti nepřátelům, kupujete si lepší zbraně (na výběr máte z meče, luku, štítu, palcátu) a občas řešíte jednoduché hádanky, které vám brání v cestě dál.

Richie plank

Richie plank je simulace procházky po prkně. Z obrázků vám to může připadat jednoduché, ale ve virtuální realitě zjistíte, že to tak jednoduché není.

Google earth

V Google earth máte možnost se proletět nad známými místy po celém světě (např. New York, Lodnýn, Paříž).

Minecraft

Pokud máte rád Minecraft na počítači, tak ve virtuální realitě si minecraft zamilujete. Pro ty co neznají co to je Minecraft, tak si minecraft představte jako LEGO, které hrajete na počítači. Máte zde možnost postavit z kostiček jakoukoliv stavbu nebo věc, která vás napadne.

Arizona Sunshine

Ve hře Arizona Sunshine nastala zombie apokalypsa a vaším úkolem je přežít. Ovšem máte jen omezený počet nábojů do zbraní, proto budetem muset prozkoumávat svět kolem vás, aby jste si našli další náboje. K dispozici je i několik druhů zbraní.

Everest VR

V everest VR se vám naskytne možnost bezpečně vylézt na mount everest. Jako druhý herní mod máte volné procházení po himalájích, kde se podíváte na cesty kterými se chodí na mt. Everest a také si můžete dozvědět různé historické zajímavosti.

Job Simulator

Jak již název napovídá, tak tato hra se zaměřuje simulaci práce. Na výběr budete mít ze 4 profesí ( automechanik, kuchař, prodavač a práce v kanceláři). Job Simulator je zejména určen pro děti.

Raw Data

Soundboxing

Space pirate trainer

Sportsbar VR

Fancy skiing vr

Final Soccer VR

Toon Ocean VR

Portal Stories: VR

Pavlov VR

Keep talking and nobody explode VR