O virtuální realitě

Jak to funguje?

Naše obsluha vám pomůže nasadit nejmodernější virtuální brýle se dvěma displeji. Na uši dostanete sluchátka. Do každé ruky jeden bezdrátový ovladač. A jdeme na to.

Neskutečný zážitek

Nejnovější technologie virtuální reality vám umožňuje volný pohyb po celé místnosti. Senzory sledují, kde se nacházíte a kde jsou vaše ruce. Díky tomu jste vtaženi do her a zážitků tak interaktivně jako nikdy předtím. Nedá se to popsat. To se musí vyzkoušet.

Hry a zážitky

Máme různé žánry od stříleček, přes dobrodružné, hororové, závodní, relaxační, tvořivé. Zaručeně si vybere každý od malých dětí až po dospělé. Navíc každý měsíc hry doplňujeme o nové tituly. Aktuální seznam her najdete zde: Seznam her

Jste u nás poprvé?

Pokud jste u nás poprvé a nevíte co si zahrát tak vás obsluha nechá vyzkoušet několik odlišných her a zážitků. Pak si můžete vybrat jakoukoli z našich her. Během hodiny si můžete vyzkoušet libovolný počet her nebo hrát jen jednu hru. Je to na vás.

Může se mnou někdo další?

Další účastníci či diváci jsou vítáni. Sedí přímo v herně a na velké televizi mohou sledovat to co vidí hráč v brýlích. Během hodiny se můžou libovolně střídat ve hraní. Do herny se najednou vejde maximálně 5 lidí.